Novinky

Nový MB 519 č 2 je v provozu od prosince 2020.

 

Nový MB 519 je v provozu od června 2017.

 

 

Kamera Canboss ve voze VW transporter 4x4

Od 2.3.2015 je v plném provozu naše nové vozidlo VW transporterér 4x4, které bude vybaveno veškerou nejlepší možnou technikou na revize kanalizačních sítí a odpadů od DN 40 - do DN 1200 . Tato kamera bude schopna měřit ovalitu , spádovost , výškový profil a také hloubku potrubí pod terénem včetně lokálního vyhledávacího zařízení pro určení přesné polohy kamery v potrubí. Vozidlo bude dále vybaveno kompletní technikou na tlakové zkoušky kanalizačního a vodovodního potrubí včetně sady sanačních pakrů na lokální opravy a krátké opravy úseků kanalizace. 

Revize dešťové kanalizace v obci .

Po dlouhé době jsme museli na naší kameru pozvat bagr .Po průjezdu nad zakrytou šachtou se materiál uvolnil a kamera byla zasypaná. Byli jsme nuceni přivolat na pomoc bagr a ten dle našich výpočtů po pár hrábnutí starou šachtu odkryl.

Akce na novou inspekční kameru

Akce na revize potrubí malých průměrů od DN 32- DN 70- za cenu 1900 kč bez DPH

Cena obsahuje:

  • Výjezd vozu do 20 km.
  • Práce technika v rozmezí do 1 hod .
  • Revize potrubí do 10 bm .
  • Vše na základě objednávky a práce techniků v pracovní době od 8 hod do 16 hod .
  • Záznam s možností na server youtube .com

Zjištění zápachu

Těsnost kanalizace kouřem

Těsnost kanalizace a odpadů provádíme také metodou vhánění naorodovaného kouře do potrubí. Tuto činnost provádíme strojem, který vyvíjí uměle navoněný kouř . Kouř je vháněn do kanalizace a po té se lépe lokalizuje místo odkud zápach stoupá . Kouř nevytváří žádné zjevné škody, ale jen proniká do objektu a zápach je lépe detekován.

Oprava dešťového svodu dlouhým rukávcem

Tento způsob opravy se provádí v případě, že zákazník nechce v domě podstoupit vybourání stoupaček a poničení stávajícího zazdění a vše spojené s jeho uvedením do původního stavu . 

Čištění a revize deštové kanalizace včetně protokolů

Výkopové práce před frézováním kořenů.